iPhone 7 Plus


21 thoughts on “iPhone 7 Plus

 1. Martin Brada

  Ty fotoaparáty jsou myslím obráceně. Ten s menším objektivem je ten kratší (širokoúhlý) a ten s větším je ten delší. Vycházím z toho, že ten delší objektiv má 2× delší ohnisko, ale asi jen 1,55× nižší světelnost, čili musí mít i větší průměr objektivu.

 2. Callofduty Unitedoffensive

  Samotný mobil stojí v přepočtu 23 000 kč, mají pravdu sluchátka za 100 kč , jsou směšný jak cenově tak i kvalitou , od 500 kč a více se dají sehnat dobrá sluchátka. Super recenze. Mám iphone 7 Plus 128gb a šlape suprově , a to jsem přešel z Galaxy S7 Edge a nelituji.

 3. Hohny

  No jestli opravdu na Iphone 7 nelze použít hlavní DAC pro zvukový výstup z iphonu, tak za mě je to obrovské zklámání…Iphony, které vždycky kralovaly v kvalitě zvukového výstupu do sluchátek, protože používaly jedny z nejlepších DAC, tak příjdou s takovou zásádní hovadinou, která z nich rázem udělala skoro nepoužitelné telefony pro náročnější poslech. Pláču nad tím…Jedinou možností do budoucna tedy bude, koupit si nějaká předražená sluchátka s lightning kontektorem, které v sobě budou mít nějaký kvalitní DAC a ještě více tím navýší cenu už tak drahých sluchátek…

 4. MrAwee999

  Jen bych chtěl upozornit, že režim portrét je dělaný jen pro portréty tzn. focení lidí. Proto to nedokázalo rozpoznat drobnou změnu vzdálenosti na té sošce. Tohle se totiž u člověka nevyskytuje tak drobné změny.

 5. Tomáš Ranocha

  Ale houby. S7 má super displej, ale pouze v režimu Basic. Stačí se podívat na výsledky měření uživatelů, kteří jej měřili právě v tom základní režimu. Přesně sedící gamut.

 6. Petr Lerch

  Zastanu se Filipa, nepřijde mi arogantní a znuděný, působí na mne jako nezávislý moderátor, který zpovídá někoho dalšího a předává bez emocí informace, nepřidává vlastní mínění.
  Osobně mi to nevadí, ale nevím, jestli to je záměr. Každopádně souhlasím, že oproti dřívějšku to je změna.

 7. Lukáš

  Když pozoruju Filipa, tak je oproti dřívějšku "arogantní". Buď ho to natáčení nebaví, nebo je tak i v normálním projevech, ale unavený, znuděný a když mu někdo něco říká, tak se ani neusměje, je takový chladný, bez emocí. Stačí si pustit posledních cca 20 dílů a je to vidět. – Jenom můj pocit to není, mám 8 známých, co sledují na YT Mobilmánii a 7 z nich řeklo skoro to samé… To Honza Láska, to je jiná atmosféra :)

 8. Adam Krahulec

  Je pravda, že Apple mal vždy jeden z najkvalitnejších zvukových výstupov na trhu, no ako povedal Kuba, ten prevodník musí byť kvalitný. Inak práve pozerám na Ipade 2 a sluchátkach AKG K77. Zvuk je fakt dobrý 🙂 Myslím, že dať preč Jack bol od Applu krok vedla…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *